Yatırımcı Vizesi

    Emlak Yatırımının Vize Avantajları

       Yatırımcı vizesi, Amerika Birleşik Devletleri ile arasında ticaret anlaşması olan ülke vatandaşlarının, yatırımlarının Amerika’daki kolunu idare etmek ve yürütmek amacıyla Amerika Birleşik Devletleri sınırlarına giriş izinleri için verilen vizedir. Miami Epic Group olarak Miami’de emlak yatırımı aracılığıyla, ihtiyacınız olan yatırımcı vizesi için profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Deneyimli ekibimiz bütün ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak size en iyi profesyonel danışmanlık hizmetini verebilmek için sürekli çalışmaktadır.

        images-1Özellikle yoğun olarak Florida eyaletinin Miami kenti için emlak danışmanlık hizmeti veren şirketimiz, size bu hareketli piyasa hakkında en doğru veriler ışığında en profesyonel danışmanlık hizmetini sunmaktadır. Deneyimli ekibimiz, hizmet verdiğimiz emlak danışmanlığı ve yatırımcı vizesi alanında tecrübeli ve profesyonel çalışanlardan oluşmaktadır. Bütün ihtiyaçlarınıza cevap vererek karar alma aşamalarınızda sizin için en doğru seçenekleri sunup, bütün işlemleri en hızlı şekilde sonlandırabilmeniz için her aşamada istekleriniz doğrultusunda yanınızda yer alarak yardımcınız olmaktadır. İhtiyacınız olan yatırımcı vizesi için bu profesyonel yardımdan Miami Epic Group ayrıcalığıyla yararlanmak için bizimle internet sitemiz üzerinden ya da telefon numaralarımız aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ve deneyimli çalışanlarımız size en doğru bilgileri net bir şekilde iletecek, yatırımcı vizesi almak için gerekli işlemlerin hızlı bir şekilde başlaması için yardımcı olacaklardır.

           rushmypassportimage1
Neden yatırımcı vizesi sahibi olmalısınız?

     Amerika, dünyanın dört bir yanından göç alan ve emlak piyasasının her zaman hareketli olduğu bir ülkedir. Özellikle Miami, turizm ve ticaret açısından daha çok dikkat çeken bir şehirdir. Emlak yatırımı yaparak yatırımcı vizesi almak için dünyanın pek çok ülkesinden ve şehrinden daha fazla imkana sahip olabileceğiniz ve daha çok fırsat yaratabileceğiniz bu bölgede varlık göstermek, yatırımcılar için bir çok avantaj sunabilecek bir karar olacaktır. Pek çok insanın hayallerini süsleyen Miami şehri, yüksek gökdelenleri, hareketli şehir yaşamı, sabahlara kadar partilere katılan insanların bulunduğu gece klüpleri, devasa beş yıldızlı otelleri ve geniş plajlarıyla standartları çok yüksek bir şehirdir. Yatırım yaparak sahip olabileceğiniz bu vize sayesinde ülkeye giriş çıkışlarınızda sorun yaşamayacak, hem kendiniz hem de aileniz için avantajlara sahip olacaksınız. Ayrıca mortgage danışmanlarımız size piyasadaki en avantajlı morgage seçeneklerini de sunmaktadır. Gerekli işlemler ve evraklar tamamlandıktan sonra yapacağınız yatırımın da bütçesini daha önceden bilmenizi sağlayacak bir hizmetle yatırım sürecinizi kolaylaştırmak amacı da hedeflenmiştir.

usa

Neden emlak yatırımı yapmalısınız ve yatırım yaparken dikkat etmeniz gerekenler?

      Emlak sektörü dünyanın her yerinde olduğu gibi Amerika’da da oldukça hareketli bir sektördür. Başarılı bir ticari zekayla karlı olabilecek yatırımlar yapılabilir, amaçlarınıza ve bütçenize en uygun alım ve satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Emlak sektörünü bir yatırım kolu olarak ele aldığımızda bütçenize en uygun yatırımı yaptıktan sonra yaratabileceğiniz en uygun fırsatları gözlemek zorundasınız. İşte tam bu noktada lisanlı, profesyonel ve hukuki desteği her zaman olan, deneyimli ekibimiz, Amerika’da bütçenize ve amaçlarınıza en uygun yatırımın araştırılması, profesyonel emlak yönetimi, planlama ve projelendirme ve hukuki destek konularında, yani Miami’deki yatırımlarınız için ihtiyacınız olan bütün hizmetler hakkında destek sunmaktadır. Bu hizmetleri tek çatı altında, profesyonel yollarla elde etmek istiyorsanız Miami Epic Group hizmetinizde.

Daha fazla bilgi için bize ulaşın.