Kurumsal Çözümler

        Amerika’da şirket kurmak veya Türkiye’deki şirketin şubesini açmak, yabancı piyasalara açılmak isteyen kurumsal firmalar için karlı ve iyi bir karar olabilir. Çünkü ABD, ticaret hacmi açısından dünya üzerindeki ülkelerin birçoğundan çok daha gelişmiş bir seviyededir. Bu hacmin içine kurumsal firmanızla birlikte katılmak, size bir çok avantaj sağlayabilir.

Firmamı neden Amerika’ya taşımalıyım?

       14 trilyon dolarlık devasa ekonomisi ve 2 trilyon dolarlık ithalat hacmi ile Amerika, yurtdışından çoğu insanın ve kurumsalşirketin yurtdışına açılma planları arasında hedef ülke olarak birinci sırada bulunmaktadır. Amerika, yaşam
standartları yüksek bir ülke olmakla birlikte, kişi başına verimlilikte ve kişi başına düşen milli gelir konusunda oldukça iyi konumda bulunan bir ülkedir. Ayrıca sürekli yurtdışından göç almaktadır. Bu sayede hem ekonomisi, hem de ithalat ve ihracat hacmi sürekli genişlemektedir. Burada bir şirket kurmak veya Türkiye’deki şirketinizin Amerika’da bir şubesini açmak tüm bu sebeplerden dolayı oldukça karlı bir iş olacaktır.

Hangi hizmetleri sunuyoruz?

kurumsal-1      Miami Epic Group olarak Amerika’da şirket kurmak veya Türkiye’deki şirketinizin bir şubesini burada açmak konusunda ihtiyacınız olan tüm yardımı, hukuki desteği olan deneyimli ve profesyonel ekibimizle birlikte size sunmaktayız. Business plan hazırlamak, yatırımcı vize işlemleri, pazar araştırması, muhasebe gibi bir işletmenin ihtiyacı olan tüm hizmetleri tek çatı altında hızlı ve profesyonel bir şekilde size ulaştırmaktayız. Her aşamanın planlanarak, organize bir yapılanma süreci geçirmeniz için, hedeflerinizi ve pazar payı içindeki konumunuzu göz önünde bulundurarak ihtiyacınız olan profesyonel iş planını hazırlıyoruz. İhtiyacınız olan yatırımcı vizesi için gereken hukuki işlemlerin takibide ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Amerika’daki kongre, seminer, toplantı, eğitim ve fuar organizasyonlarına katılabilmeniz için profesyonel danışmanlık hizmetinizde.

      Fuarlar, şirketiniz için çok önemli tanıtma fırsatları yaratabilecek, ticaret konusunda en faydalı organizasyonlardır. Şirketler ve alıcılar artık sadece alım satım amacıyla değil, bilgi sahibi olmak ve pazar ile iletişim halinde olmak için fuarlara katılmaktadırlar. Bu nedenle şirketinizin kurumsal kimliğini ve imajını, fuarlar yoluyla alıcılar ve diğer şirketlere karşılıklı birebir etkileşim halinde tanıtma imkanını bulabilirsiniz. Bu nedenle fuarlara katılırken profesyonel bir danışmanlık hizmeti almak şirketiniz açısından karlı ve faydalı bir durum olabilir. İşte biz tam bu noktada Miami Epic Group olarak, Amerika’daki kongre, seminer, toplantı, eğitim ve fuar organizasyonlarına katılabilmeniz için ihtiyacınız olan profesyonel danışmanlık hizmetini size sunmaktayız.

     Eventin planlanması, uçak ve otel rezervasyonları, tüm transferler, tercüman ve 7/24 concierge hizmetlerimizle kurumsal-2başarılı bir iş seyahati geçirmeniz hedefimizdir. Yolculuğunuzun başlangıcından itibaren, etkinliğin bütün aşamalarında, geri dönüş yolu da dahil olmak üzere her anınızda bir hizmetimizle yanınızda olarak şirketinizin tanıtımı için harcadığınız tüm gayretin olumlu sonuçlanması için çalışıyoruz.

     Tüm aşamaların birlikte planlanarak, her şeyin isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre düzenlendiği kurumsal danışmanlık hizmeti için bize internet sitemiz üzerinden ya da telefon numaralarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.